+421 907 828 857

ZÁHRADNÁ CHATKA

NOVINKA

Chatka je predovšetkým určená na oddych je ju možné sťahovať a postaviť kdekoľvek, - na lúke, v lese, pri vode alebo záhradkárskéj oblasti - pripojiť alebo nepripojiť na inžinierske siete.

Je ju možné postaviť v záhrade ako hosťovský domček, alebo ako kancelériu (v priemyselnej zóne).

Pre mladé páry može slúžiť ako štartovací domček s plánovaným budúcim rozšírením.

 

Chatka vo voľnej prírode – dokonale miesto na relax a útek od zhonu veľkomesta.

Pri vstupe do chatky sa nám otvára vzdušný priestor, dominantou priestoru je pohodlná sedačka z ktorej je nádherný výhľad do prírody s možnosťou sedenia pri ohni v zimných mesiacoch.

Druhu časť tvorí kuchynka stolovanie. Kuchynka je komfortne vybavená vstavanou chladničkou, drezom, varnou doskou rúrou. V prípade záujmu je tu ponechané miesto na umývačku riadu. Kuchynskú časť presvetľuje okno nad pracovnou plochou.

Na prízemí sa ešte nachádza kúpeľňa. Malá kúpelňa spĺňa všetky hygienické požiadavky. Opticky ju zväčšuje svetlý obklad doplnený drevenými doplnkami a podlahou v imitácii dreva.

Na poschodí, ktoré je vytvorene nad kuchyňou, kúpeľňou a stolovaním, sa nachádza spanie pre tri osoby.

Spanie na poschodí tvoria variabilné matrace a boxy na knihy, ktoré slúžia ako nočné stolíky. Drevený obklad, po stranách ,je podsvietený a dodáva interiéru intímnu atmosféru. Celkove ladenie je v čistých prírodných tónoch, svetlou podlahou, ktorá plynule prebieha aj do kúpelne, ale tu je nahradená dlažbou v tých istých tónoch, doplnená bielou ktorá prevzdušňuje priestor.

 

Cenová ponuka záhradná chatka.pdf

 


 

Kontaktujte nás na : 0907828857, mail : byvajlacno@spaceup.sk