+421 907 828 857

sklenené steny

Pozdvihnite úroveň Vášho interiéru

Sklenené steny sú moderným prostriedkom k rozdeleniu priestorov. Svoj priestor predelíte a zároveň ostane vzdušný a otvorený.

V súčasnej dobe je sklo neoddeliteľnou súčasťou moderných interiérov. Prirodzené svelo preniká do Vášho interiéru a presvelí Váš priestor. Taktiež umožňuje chrániť pred zvedavímy pohľadmi rôznymi variáciami a povrchovou úpravou skla.

 

Svojmu domovu dodajte štýl a svetlo. Sklenené steny vytvárajú príležitosť pre zmenu interiéru a zároveň presvetlia Váš domov.

Priestor do kúpeľne si môžte predeliť sklenenými otváravými dverami a pevnou stenou, kde hlavnou dominantou je masívne nerezové madlo.

 

 

Sklenená zástena z číreho skla elegantne oddeľuje priestor medzi sprchovým kútom a vaňou, zároveň chráni priestor aby v kúpeľni odrážala vodu ktorá steká do nerezového žlebu zabudovaného v dlažbe.

 

Presklené priečky majú množstvo využití či už na oddelenie jedného veľkého priestoru na kancelárie:

 

Zadadacie miestnosti

 

 

zádverie do domu, ktoré mi slúži ako tepelný izolátor pre únik tepla z interiáru a prechod do ďalšej miestnosti, obývačky alebo kuchyne.

 

 

 

Sklenené steny realizujeme z ESG skla, hrúbka 10 alebo 12 mm, hrany brúsené leštené, základna farba skla : číra. Záleží len na Vás čo sa Vám páči. Sklo má neskutočne veľa možností v povrchovej úprave, farbách a prevedeniech.

Neváhajte a kontaktujte nás odpovieme na všetky Vaše otázky 0907 828 857